Projektanci produktów Wera lubią ciągle podważać rzekome standardy. Celem jest uczynienie życia użytkownikom łatwiejszym, bezpieczniejszym i „full of joy“. Narzędzia ręczne istnieją w wielu różnych wielkościach, których różnice często trudno jest rozpoznać gołym okiem.

Wera

 

 

 

Szczególnie przy grotach trzeba się bardzo dokładnie przyjrzeć, aby znaleźć właściwą wielkość. Nowy wyszukiwacz narzędzi Wera „Take it easy“ sprawia, że znalezienie właściwego grotu jest bardzo proste. Kolorowe banderole według profili ułatwiają odszukanie właściwej końcówki. Ostemplowanie wielkości zapewnia łatwą rozróżnialność w zakresie profilu. Wyszukiwacze narzędzi do wszystkich linii Top: Impaktor, Stainless, Diamond, BiTorsion, można już teraz nabyć w firmie Wera.

WERA Take it easy


Czy pomysł ten przenieść można też na inne narzędzia? Odpowiedź jest jednoznaczna: tak.


Wyszukiwacz narzędzi „Take it easy“ znajduje się od zaraz również przy kluczach płaskich, końcówkach nasadowych i nowych końcówkach nasadowych z grotami. Klucze trzpieniowe
Multicolor już się przyjęły i znalazły się też pod dachem „Take it easy“.
Klucze płaskie otrzymują dodatkowo do ostemplowanej wielkości jeszcze kolorową beleczkę do rozróżniania wielkości. Końcówki nasadowe i końcówki nasadowe z grotami otrzymują dodatkowo do stempla wielkości jeszcze strefę kolorów do rozróżniania wielkości.
Proszę zwrócić uwagę na produkty z wyszukiwaczem narzędzi Wera „Take it easy“.

WERA Take it easy