Wózek narzędziowy UNIOR Eurovision

NOWOŚĆ 2016
Wózek narzędziowy UNIOR Eurovision 940EV4BLOCKWózek narzędziowy UNIOR Eurovision 940EV4BLOCK
Description

Wózek narzędziowy UNIOR Eurovision 940EV4BLOCK

Wózek warsztatowy Unior Eurovision wyposażony jest w nowy system blokady zabezpieczający przed otwarciem więcej niż jednej szuflady równocześnie. Podczas gdy jedna szuflada jest otwarta, pozostałe są zablokowane i nie mogą być wysunięte.
Dodatkowo specjalna wykładzina ANTI-SLIP zapewnia ochronę przed uszkodzeniem szuflad, jak również zabezpiecza narzędzia przed suwaniem, gdy otwieramy lub zamykamy szuflady. Wysokiej jakości, funkcjonalnie zaprojektowane szuflady, posiadają eleganckie uchwyty do otwierania od góry. Szuflady są produkowane w dwóch różnych głębokościach – 75 mm lub 155 mm, a mocna konstrukcja zapewnia możliwość ich obciążenia do 40kg. Wózek jest lakierowany proszkowo, aby zapewnić ładny wygląd oraz zabezpieczyć go przed korozją. Zastosowany ekologiczny lakier nie zawiera kadmu i ołowiu. Podstawowy niebieski kolor (RAL 5015) w połączeniu z szarym (RAL 7036) nadaje wózkowi elegancki wygląd. Cztery wytrzymałe, 125-milimetrowe kółka z hamulcem są odpowiedzialne za mobilność i stabilność nawet podczas pełnego obciążenia czy też przejeżdżania po nierównościach. Właściwa stabilność podczas jazdy jest bardzo pomocna szczególnie w warsztatach o nierównej podłodze.

Cechy charakterystyczne wózka Unior:

  • Zamek jest umieszczony na bocznej ścianie wózka, tuż pod rączką. Takie umiejscowienie zabezpiecza jego mechanizm przed uszkodzeniem a klucz przed złamaniem podczas poruszania się z wózkiem.
  • 400-milimetrowe prowadnice kulkowe o wyższej jakości w porównaniu do standardowych. Oznacza to zwiększoną o 10% ładowność szuflad, które nadal przesuwają się gładko i cicho. Szuflady można łatwo wyjąć po wciśnięciu plastikowgo zabezpieczenia.
  • Mechanizm zamykania szuflad zapewnia zabezpieczenie przed ich niechcianym otwarciem.
  • Wytrzymałe, 125-milimetrowe kółka z hamulcem, są odpowiedzialne za mobilność i stabilność nawet podczas pełnego obciążenia czy też przejeżdżania po nierównościach. Właściwa stabilność podczas jazdy jest bardzo pomocna szczególnie w warsztatach o nierównej podłodze.