Co nas wyróżnia?

Narzędzia Specjalne, narzędzia według dokumentacji, druk 3D:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wykonujemy narzędzia wg dostarczonej dokumentacji, lub projektujemy je od podstaw zgodnie z wytycznymi zebranymi po wcześniejszej wizycie na linii produkcyjnej. Jesteśmy w stanie wykonać narzędzia w krótkim czasie oraz co ważniejsze – w krótkich seriach produkcyjnych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów oraz odpowiedniej obróbce cieplno-chemicznej, nasze produkty dostosowywane są ściśle pod konkretną operację, wykonywaną przy danym stanowisku montażowym. Przed rozpoczęciem produkcji, wykonujemy wydruk 3D danego narzędzia. Pozwala to na wstępną przymiarkę produktu na linii produkcyjnej np. w celu wyeliminowania kolizji na linii narzędzie-detal.

Dostępność produktów

Klucze płaskie, płasko-oczkowe, nasadki, szczypce, kombinerki, bity o różnych długościach, wkrętaki, narzędzia izolowane VDE. Szeroki asortyment dostępny z magazynu.

 

Indywidualność

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nasi doradcy pomogą w doborze odpowiedniego asortymentu, zasugerują ewentualne zmiany. Możliwe jest także umówienie spotkania z klientem w miejscu pracy w celu wybrania najlepszego rozwiązania.

Profesjonalne narzędzia wiodących marek w jednym miejscu

Od kilkudziesięciu lat prowadzimy sprzedaż narzędzi czołowych europejskich, japońskich i amerykańskich producentów. Asortyment dobieramy w taki sposób, aby wyróżniał się trwałością i niezawodnością, zachowując przy tym świetną ergonomię produktu.

Nasze profesjonalne narzędzia - Twoja spokojna i szybka praca

Od 1991 roku dostarczamy rozwiązania ułatwiające pracę naszych klientów.